01 вересня 2020, 12:36

Мін'юст вніс зміни до порядку реалізації арештованого майна

Прес-служба Мін'юсту

28 серпня 2020 року Міністерство юстиції внесло зміни до Порядку реалізації арештованого майна.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Апостилювання та консульська легалізація: у чому різниця?".

Про це інформує прес-служба Мін'юсту

"Наказом визначено державне підприємство "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" як адміністратора електронної торгової системи. А державне підприємством "СЕТАМ" продовжить виконувати функції організатора електронних торгів", - зазначив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

Як зазначається, метою змін є підвищення прозорості процедури реалізації майна боржників, збільшення кількості учасників електронних торгів, зацікавлених в придбанні арештованого майна, що повинно привести до збільшення вартості такого майна і як наслідок збільшення надходжень до Державного бюджету.

Ринок арештованого майна в розмірі 3,2 млрд. грн. за наслідками 2019 і І півріччя 2020 року виходить на нові майданчики і має хороші шанси згодом стати ще більшим.

Зокрема, удосконалення Порядку реалізації арештованого майна полягають також в: розмежуванні функції адміністрування системи електронних торгів та організації електронних торгів; покращенні порядку проведення електронних торгів та торгів за фіксованою ціною; спрощенні повернення гарантійних внесків учасникам електронних торгів; врегулюванні підстав, порядку та наслідків дискваліфікації учасника електронних торгів (торгів за фіксованою ціною).

"Зміни стосуються лише примусової реалізації майна в частині адміністрування системи. СЕТАМ і надалі буде виконувати покладені Міністерством юстиції на держпідприємство функції по реалізації арештованого майна, супроводження виставлення на торги лотів, зберіганню арештованого майна. Ми також продовжуємо продаж майна в рамках добровільного продажу", - повідомив генеральний директор ДП "СЕТАМ" Олександр Мамро.

Так, вказані зміни набирають чинності з дня розміщення на вебсайті Міністерства юстиції оголошення про початок реалізації арештованого майна в електронній торговій системі, адміністратором якої є державне підприємство "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ".

Нагадаємо, змінена процедура припинення інститутів спільного інвестування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати