02 березня 2020, 10:46

Мін’юст співпрацюватиме з Консультативною місією ЄС щодо Національної стратегії у сфері прав людини

Міністерство юстиції України

В Міністерстві юстиції відбулася робоча зустріч заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць із представниками Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні. Від Консультативної місії ЄС в зустрічі взяли участь Фредерік Весслау – заступник голови Консультативної місії ЄС, Анна Лазарі – старша радниця з питань прав людини та меншин і Олександра Зуб – експертка з тренінгів у сфері прав людини.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мін’юст перезавантажив роботу у сфері держреєстраціїі".

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Як зазначається, під час зустрічі було обговорено питання співпраці Міністерства юстиції та Консультативної місії Європейського Союзу в Україні з питань реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.

Фредерік Весслау, заступник голови Консультативної місії ЄС презентував основні напрями діяльності Місії та висловив готовність надавати підтримку Міністерству юстиції щодо важливих питань реалізації та захисту прав і свобод людини.

Заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць у свою чергу проінформувала представників Консультативної місії ЄС щодо основних напрямів діяльності Міністерства юстиції, та зокрема щодо поточної роботи Міністерства юстиції з проведення моніторингу Національної стратегії у сфері прав людини.

«Міністерством було створено робочу групу з розробки змін до Національної стратегії та нового Плану дій з її реалізації, до якої залучено представників органів влади, громадськості, міжнародних організацій. Водночас ми не плануємо докорінно змінювати Національну стратегію. Це радше технічні зміни, які дозволять нам рухатися далі та привести окремі положення Стратегії у відповідність до викликів сьогодення» - повідомила заступниця Міністра.

Сторони дійшли згоди щодо включення представників Консультативної місії ЄС до робочої групи, яка здійснюватиме розробку нового Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини, а також співпраці експертів Місії з фахівцями Міністерства юстиції, відповідальними за питання реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.

Читайте також: "Ольга Оніщук: Оновлений ЄДР планується запустити в тестовому режимі у травні".

Окрім того, учасники зустрічі домовилися про систематичне інформування щодо стану реалізації Національної стратегії та роботи над новим Планом дій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати