02 березня 2024, 11:15

Мінсоцполітики шукає психологів і фахівців із соцроботи

Пресслужба Мінсоцполітики

До 7 березня 2024 року триває конкурс для надавачів соціальних послуг у межах Програми життєстійкості Міністерства соціальної політики. Представники громадського сектору та комунальні некомерційні підприємства можуть долучитися до проєкту та отримати державне фінансування, повідомила пресслужба Мінсоцполітики.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Мінвідновлення відповіли на найпоширеніші запитання по програмі єВідновлення".

Як зазначається, програма життєстійкості – пілотний проєкт Міністерства соціальної політики в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" Першої леді Олени Зеленської. Вона передбачає створення у громадах Центрів життєстійкості, де люди зможуть отримати комплексну соціальну послугу з формування життєстійкості та ряд інших послуг.

Дедлайн подачі заявок на конкурс – 7 березня 2024 року до 18:00.

Що потрібно, щоб надавачу долучитися до Програми життєстійкості?

1. Бути ФОПом чи юрособою та внесеним/ою до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

2. Перевірити список відібраних громад. Знайти там свою, або спонукати місцеву владу долучитися до проєкту та виділити приміщення.

3. Подати заявку на конкурс із документами підтвердження кваліфікації команди спеціалістів. Вимоги до її оформлення є на сайті Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

Усі конкурсні пропозиції подаються через електронну пошту: info@ispf.gov.ua та vvgoi@ispf.gov.ua, або за адресою: 04070, м. Київ, вул. Боричів Тік, 28, 3 поверх, каб. 303.

4. За умови проходження конкурсу потрібно укласти договір та розпочати надання послуги у своїй громаді.

5. Усі команди надавачів мають обов’язково пройти навчання від партнерів – міжнародних фондів ВООЗ та ЮНІСЕФ.

У міністерстві наголосили, що надавачі можуть подавати свої кандидатури поза конкурсом – за умови, що вони надаватимуть послугу власним коштом або за підтримки благодійника. 

Переваги участі у проєкті для надавачів:

1. Фінансування роботи команди надавача та залучених спеціалістів, а також оплата канцелярських, господарських витрат і продуктів харчування для відвідувачів Центру життєстійкості.

2. Можливість підвищувати свою кваліфікацію та безоплатно навчатися на тренінгах. Разом з тим, усі надавачі отримають навчально-методичні матеріали – для поліпшення якості роботи фахівців.

3. Змога впливати на покращення ментального здоров’я жителів своєї громади, допомагати їм і цим самим посилювати саму громаду.

Записатися на індивідуальні консультації щодо подачі заявки на конкурс для надавачів можна за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати