Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило декілька варіантів типових планувальних рішень сучасних шкіл та дитсадків у сільській місцевості.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Посилення пожежної безпеки в готелях: з 1 жовтня вступають в дію будівельні норми".
Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, зазначає прес-служба Мінрегіону.
"За час впровадження Нового Освітнього Простору ми чимало разів стикалися з різними проблемами під час реконструкції або будівництва дитсадків та шкіл на місцях. Тому Мінрегіон для регіонів розробив 7 варіантів типових планувальних рішень сучасних сільських шкіл та дитсадків за принципами Нового Освітнього Простору та новими будівельними нормами. Це окремий посібник з інформацією щодо проектування таких закладів, опис об’ємно-планувальних рішень та відповідні план-схеми. Фактично, це технічне завдання на проектування. Тобто таким чином можна скоротити терміни проектування та підвищити якість проектних рішень", - розповів пан Парцхаладзе.
Отже, було розроблено по 2 варіанти дитячих садків на 40 та 60 дітей, 2 варіанти навчально-виховного комплексу (НВК) на 175 та 200 дітей і 1 варіант середньої школи І-ІІ ступеню на 270 дітей.
Нагадаємо, в Україні пропонують проектувати сучасні парки з навігацією та Wi-Fi.