19 лютого 2024, 15:14

Міноборони отримало нові можливості для розбудови системи психологічного забезпечення: що відомо

Пресслужба Міноборони

Уряд на засіданні 16 лютого 2024 року ухвалив зміни до положення про Міністерство оборони України. Про це повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Силах оборони України створено робочу групу для координування закупівель озброєння".

Відповідно до вимог постанови, Міноборони закріплює за собою лідерство щодо створення комплексної системи з реінтеграції та відновлення військовослужбовців, звільнених з умов ізоляції (полону).

Також зміни передбачають організацію комплексної системи психологічного забезпечення військовослужбовців та членів їхніх сімей у Міноборони, Збройних Силах, Держспецтрансслужбі. 

"Ми лише нормативно закріпили підстави працювати в цьому напрямі. Паралельно триває робота з удосконалення системи психологічної допомоги військовослужбовцям та членам їхніх сімей, у рамках пріоритетного проєкту Міноборони у Всеукраїнській програмі з відновлення ментального здоров’я, яка була ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською. Також створюється інфраструктура та розвиваються відповідні компетенції надавачів психологічної допомоги", – заявила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова.

Вона наголосила, що контроль стану ментального здоров’я військовослужбовців та членів їхніх сімей є вкрай важливою умовою проходження військової служби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати