24 червня 2024, 18:48

Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям: деталі

Пресслужба Міноборони

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал "Військовий асистент", який надає підтримку військовослужбовцям. Про це повідомила пресслужба Міноборони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міноборони запустило сайт з вакансіями у ЗСУ".

На сайті користувачі можуть знайти близько 100 стандартизованих рапортів, таких як рапорти на відпустку, грошову допомогу, отримання направлення на ВЛК та інші необхідні документи. Також доступні детальні інструкції щодо алгоритму дій у випадку захворювання, травми чи поранення.

"Завдяки зворотному зв’язку за час функціонування оновленого порталу було додано 20 нових документів, створено розділ із часто запитуваними питаннями, покращено пошук по сайту та внесено зміни у довідник пораненого. Тепер військовослужбовці можуть легко залишати скарги та пропозиції через удосконалену форму зворотного зв’язку Рапорти доступні у форматах DOC, DOCX та PDF, що дозволяє їх використовувати на різних платформах. Портал адаптований для роботи на ноутбуках, смартфонах та планшетах"– ідеться в повідомленні.

З початку квітня сервіс працює в оновленому режимі та продовжує розширювати свій функціонал. Наразі розробники працюють над оновленням дизайну сайту та новим розділом "Допомога діловодам", в якому будуть розміщені важливі накази МОУ та ГШ ЗСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати