15 липня 2025, 11:13

Викрито митника, який вимагав $1600 за безперешкодне оформлення авто

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Держінспектор митної вартості підозрюється у вимаганні та отриманні $1600 від представника імпортера. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОГП: Викрито агенток рф, які планували підрив судді та підпал авто військового"

Гроші просив за відсутність штучних перешкод і незбільшення митних платежів під час оформлення авто.

Факт одержання неправомірної вигоди задокументовано у кримінальному провадженні за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури слідчими ГУ НП у Львівській області, за оперативного супроводу УСБУ у Львівській області.

У межах кримінального провадження, також проведено ряд обшуків на території митного поста, за місцем проживання службовця, в адміністративних приміщеннях Львівської митниці і в управлінні боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил.

В Офісі Генпрокурора зазначили, працівника митниці затримано, а також готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати