11 серпня 2015, 10:22

Миколаївські землевпорядники надали адмінпослуг на понад 900 тис. грн

Урядовий портал

За сім місяців поточного року землевпорядники Миколаївської області надали 46 330 адмінпослуг, з яких на безоплатній основі – 28 729 (або 62% від загальної кількості).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На платній основі фахівці землевпорядної служби надали  17 601 адміністративну послугу, за які нарахована плата у сумі 964,103 тис. гривень. Кошти спрямовані до загального фонду державного бюджету, повідомляє Урядовий портал.

Найчастіше до громадяни звертались з приводу надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 16 607 запитів, що становить 94% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Із загальної кількості безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити стосувались видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (9 257). За проведенням державної реєстрації земельної ділянки звернулись 7 858 громадян. Ще 5 118 безоплатних адміністративних послуг стосувались надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності.

«Центри надання адміністративних послуг суттєво спрощують процедуру отримання необхідної інформації від державних органів. В свою чергу, фахівці землевпорядної служби Миколаївщини намагаються побудувати роботу так, щоб громадяни могли максимально оперативно отримати необхідні їм відомості», - зазначає в.о. начальника землевпорядної служби області Наталя Ільчанінова.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати