25 березня 2015, 15:45

Макарівський суддя, спійманий на п’яній їзді, відсторонений від посади - ВККС

Прес-служба ВККС

Вища кваліфікаційна комісія суддів на підставі клопотання генпрокурора відсторонила від посади суддю Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка, повідомили «Юридичній газеті» у прес-службі ВККС.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«На засіданні ВККС, що відбулося 25 березня ц. р., члени Комісії на підставі клопотання Генерального прокурора України у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності прийняли рішення відсторонити від посади терміном на два місяці суддю Макарівського районного суду Київської області Оберемка Владислава Олександровича», - говориться у повідомленні.

Як повідомлялося, В.Оберемко 1 березня був затриманий у Києві за водіння у нетверезому вигляді. Суддя не зупинився на вимогу працівника ДАЇ, а коли автомобіль вдалося зупинити в результаті погоні, погрожував зброєю. Проти судді відкрито кримінальну справу за статтями «хуліганство» та «загроза вбивства», йому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати