На допомогу Україні влада Литви виділила близько 15 млн євро. Кошти будуть спрямовані безпосередньо на реконструкцію лікарень і навчання фахівців, повідомила пресслужба МОЗ України.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "МОЗ: В Україні вже вдалося відновити 871 пошкоджений об’єкт медичних закладів".
Прем’єр-міністерка Литви Інгріда Шимоніте наголосила на потребі допомогти українським солдатам, які захищають Україну й цим самим і Європу, і Литву.
"Саме сьогодні Литва розпочинає спеціальну програму реабілітації для поранених українських солдатів. Ми сприятимемо розвитку відповідної інфраструктури та послуг трьох балтійських країн у Львові, Дніпрі та Житомирі", – зазначила Інгріда Шимоніте.
Як повідомляється, кошти планують виділити з різних джерел і програм з розвитку, тож влада Литви закликає долучитися до допомоги ЗСУ й інші країни, аби спільними зусиллями допомогти українським захисникам.