08 квітня 2024, 18:06

МОЗ: В Україні вже вдалося відновити 871 пошкоджений об’єкт медичних закладів

Пресслужба МОЗ України

За понад 25 місяців війни в різних областях України повністю або частково відновлений 871 об’єкт медзакладів. З них 513 об’єктів відновлені повністю та ще 358 – частково, повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ: Уряд розширив можливості застосування телемедицини в реабілітації".

Так, ідеться про медичні заклади на деокупованих територіях, а також ті, які зазнали невеликих ушкоджень, таких як вибиття вікон, знищення покрівлі, пошкодження фасаду тощо.

"Найбільше обʼєктів відновлено в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях. На сьогодні один із пріоритетів для держави є відновлення медичної інфраструктури, щоби забезпечити безперешкодний доступ кожного пацієнта до якісної та потрібної медичної допомоги. Саме тому, попри численні атаки російської армії, МОЗ разом із партнерами й надалі працюватимуть над відбудовою української медичної інфраструктури", – вказали в МОЗ.

У міністерстві вказали, що за цей час ворог пошкодив 1574 об’єкти медзакладів та ще 209 об’єктів зруйнував повністю (об’єкти відновленню не підлягають). Найбільших втрат зазнали медзаклади Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей. У повному обсязі отримати інформацію щодо ступеня руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях наразі неможливо.

Крім цього, за інформацією МОЗ, російська армія знищила 260 автівок екстреної медичної допомоги, 150 – пошкодила та ще 125 – захопила.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати