16 вересня 2020, 18:30

КСУ розглянув справу щодо конституційності окремих положень закону про державну службу

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Другий сенат Конституційного Суду України 16 вересня на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Кошик Олени Валеріївни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ розглянув справу щодо закону про державне соцстрахування".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

"Суддя-доповідач у справі Василь Лемак зазначив, що суб’єкт права на конституційну скаргу звернулася до КСУ з клопотанням визнати такими, що не відповідають Конституції України положення частини сьомої статті 48 Закону України "Про державну службу" від 10 грудня 2015 року № 889–VIII (далі - Закон) у взаємозв’язку з положеннями частин першої, другої статті 21, пункту 8 частини другої статті 46 Закону", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що на думку авторки клопотання, відсутність законодавчого механізму реалізації повернення державного службовця на попередню посаду після проходження професійного навчання призвело до порушення її конституційних прав.

Після дослідження матеріалів справи на відкритій частині пленарного засідання Другий сенат Суду перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Головував на пленарному засіданні заступник Голови Конституційного Суду України Сергій Головатий.

Переглянути відкриту частину пленарного засідання можна на офіційному вебсайті Конституційного Суду України в рубриці "Архів відеотрансляцій засідань" за посиланням.

Нагадаємо, КСУ розгляне справу про зміни до регламенту ВРУ проти "поправкового спаму".

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати