02 грудня 2020, 19:00

Колишній співробітник заводу Tesla Inc заплатить виробникові електромобілів Ілона Маска $400 тис

Колишній співробітник заводу Tesla Inc заплатить виробникові електромобілів Ілона Маска 400 000 доларів як результат звинувачень у наданні репортерам повідомлень про нібито неефективність виробництва та його затримки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ЄС розширює свої повноваження щодо введення санкцій проти порушників прав людини".

Про це повідомляє веб-сайт Reuters.

Встановлення виплати Мартіном Тріппом, колишнім техпроцесором у гігафабриці Tesla, штат Невада, була частиною судового процесу, який проводився головним суддею Мірандою Ду федерального суду в місті Ріно.

Компанія Tesla Inc вступила в публічну суперечку з Тріппом у червні 2018 року, коли працівника спочатку звільнили, а потім подали до нього позов. 

Компанія, що базується в Пало-Альто, штат Каліфорнія, звинуватила Тріппа у написанні програмного забезпечення для злому її виробничої операційної системи, викраденні комерційної таємниці та фальшивих заявах журналістам про викрадену ним інформацію.

Суддя відхилив зустрічний позов Тріппа за наклеп через заяви Tesla Inc, включаючи електронний лист до працівників, де Маск звинуватив його у "саботажі", а також, згідно із заявою суду, Тріпп не оскаржував твердження Тесли про те, що він вкрав комерційну таємницю, і визнав, що його зустрічні вимоги фінансуються одним із продавців акцій Tesla.

У результаті справи було підписано декларацію між Тріппом та адвокатом Tesla Inc про здійснення виплати у розмірі 400 000 доларів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати