06 травня 2020, 14:44

КМУ вніс зміни до положення про Мін'юст щодо здійснення представництва у судах

Кабінет Міністрів України розглянув Проект Постанови "Про внесення змін до Положення про Міністерство юстиції України".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Які товари можуть передаватися органам охорони здоров’я під час карантину".

Про це у своєму Telegram-каналі зазначив народний депутат України Олексій Гончаренко (Європейська Солідарність).

Метою прийняття акта Уряду є оптимізація виконання функцій і завдань, покладених на Міністерство юстиції України, з метою уникнення дублювання функцій міністерств щодо формування державної політики в сфері освіти та приведення системи надання безоплатної первинної правової допомоги у відповідність до Закону, оптимізації видатків на надання безоплатної первинної правової допомоги.

Також пропонується уточнити повноваження міністра, що стосується організації науково-методичного забезпечення судово-експертної діяльності та організаційно-управлінських засад діяльності науково-дослідних установ судових експертиз Мін'юсту. Крім цього, пропонується запровадити можливість конкурсних процедур відбору кандидатів на зайняття посади керівника науково-дослідної установи судових експертиз Мін'юсту. Аналогічні зміни пропонується внести задля запровадження можливості конкурсного відбору на посади керівників післядипломної освіти.

Водночас, у зв'язку з законодавчим розширенням поняття самопредставництва, пропонується ввести відповідні зміни до положень про Мін'юст щодо належного виконання своїх функцій під час здійснення представництва у судах.

Відтепер юридична особа, незалежно від порядку її створення, бере участь у справі через свого керівника, члена виконавчого органу, іншу особу, уповноважену діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення, трудового договору (контракту) (самопредставництво юридичної особи), або через представника.

Нагадаємо, МОН пропонує для обговорення проект профстандарту вчителя.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати