08 травня 2019, 13:14

КМУ призначив Сергія Верланова головою Державної податкової служби

УНН

Кабінет Міністрів України призначив заступника міністра фінансів Сергія Верланова головою Державної податкової служби. Відповідне рішення прийнято на засіданні в середу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, пан Верланов здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 р. закінчив юридичний факультет за спеціальністю "Правознавство" та здобув кваліфікацію магістра права; у 2008 р. він отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю "Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень".

Після завершення навчання працював юрисконсультом низки підприємств у Львівській області.

У листопаді 2008 р. почав працювати на посаді юриста в одній із компаній "Великої четвірки" - PwC, - де пропрацював до червня 2015 р.

З липня 2015 до липня 2018 р. обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі Sayenko Kharenko.

У 2015-2017 рр. був співголовою юридичної правового комітету Американської торгової палати в Україні.

З 2016 р. є членом Громадської ради доброчесності, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.  мУіністерство він був призначений у липні 2018 р.

На посаді заступника міністра фінансів Сергій Верланов займається податковою та митною політикою, реформою Державної фіскальної служби та митної служби, фінансовими розслідуваннями.

За інформацією УНН.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати