27 березня 2020, 14:28

Нацбанк перерахує 42,7 млрд грн прибутку до Дербюджету у 2020 році

Прес-служба НБУ

Національний банк України планує перерахувати 42,7 млрд грн прибутку до Державного бюджету у 2020 році. Це на 2 млрд грн більше ніж передбачає Закон України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ дав банкам рекомендації реструктуризувати кредити позичальникам".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Як зазначається, консолідовану фінансову звітність Національного банку України за минулий рік вже підтвердив незалежний зовнішній аудитор – компанія ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги".

Так, згідно з висновком компанії компанія ТОВ "Ернст енд Янг Аудиторські послуги", консолідована фінансова звітність Національного банку достовірно та в усіх суттєвих аспектах відображає його фінансовий стан на кінець дня 31 грудня 2019 року, а також результати його діяльності, рух грошових коштів та зміни в капіталі згідно з Міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ).

Наразі консолідовану фінансову звітність Національного банку України за 2019 рік передано Раді Національного банку на затвердження.

Рада Національного банку має затвердити остаточні показники. Після цього фінансову звітність Національного банку України за 2019 рік буде оприлюднено на вебсайті Національного банку, а графік перерахування прибутку до Державного бюджету на 2020 рік буде узгоджено з Міністерством фінансів України.

Нагадаємо, АМКУ закликав мобільних операторів не підвищувати абонплату.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати