12 березня 2020, 15:08

Київрада ухвалила рішення про запуск 4G у метро

Прес-служба Київради

Депутати Київради підтримали рішення про встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві почали випускати студентські e-квитки".

Про це повідомила директорка Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, зазначає прес-служба Київради.

«Для розвитку справедливої конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг необхідно було створити належні умови. Сьогодні, завдяки рішенню депутатів Київради, це питання фактично врегульоване», – зазначила Наталія Мельник.

Також, вона додала, що прийняття рішення дасть можливість впровадити в столиці новітні інформаційні та телекомунікаційні технології, у тому числі, реалізувати проєкт із впровадження зв’язку 4G у київському метрополітені.

За словами депутата Київради Антона Дрєпіна, який є автором проєкту рішення, встановлення плати за доступ до елементів міської інфраструктури для операторів та провайдерів встановлює чесні та прозорі правила на ринку.

Як зазначається, рішення Київради визначає способи контролю за дотриманням підприємствами комунальної власності вимог законодавства щодо забезпечення на договірній основі безперешкодного доступу операторів та провайдерів телекомунікацій до інфраструктури об’єктів доступу. Також контролюватимуть і правильність обрахування плати за доступ, а ще організацію недискримінаційного доступу до інфраструктури об’єктів доступу комунальної власності.

Нагадаємо, на першій станції київського метро запустили 4G.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати