05 березня 2020, 17:44

На першій станції київського метро запустили 4G

Прес-служба Київради

Швидкісний мобільний інтернет став доступний на першій станції столичної підземки. Із 5 березня 2020 року три мобільні оператори почали надавати послуги 4G зв’язку на станції київського метрополітену «Академмістечко». Про це повідомив радник Київського міського голови Максим Бахматов під час демонстраційного запуску.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві почали випускати студентські e-квитки".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

«Доступ до швидкісного інтернету в метро важливий для киян. Можливість завжди  бути онлайн дозволить не збавляти обертів, продуктивно використовувати свій час навіть у щоденних поїздках. Ми хочемо, щоб 4G з’явилося на всіх станціях метро якомога швидше. Тож очікуємо на рішення Київради, яке необхідне для повноцінного запуску», – зазначив Максим Бахматов.

Запуск 4G на станції «Академмістечко» став можливим завдяки раніше укладеному договору сервітуту між операторами та КП «Київжитлоспецексплуатація». У рамках цього договору оператори мають право модернізації частини обладнання, що встановлено на станції «Академмістечко», до стандарту 4G..

Для повноцінного запуску та розгортання 4G на всіх станціях метрополітену протягом 2020 року депутати Київської міської ради повинні прийняти рішення про плату за доступ телеком операторів до інфраструктури міста, зокрема, метрополітену.

Якщо таке рішення буде прийнято депутатами на найближчій сесії міської ради – 12 березня, всі три оператори планують запустити 4G ще на 8 станціях метро протягом першого півріччя, а на всіх станціях – до кінця 2020 року.

Нагадаємо, Київрада напрацьовує план роботи на 2020 рік.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати