09 жовтня 2018, 18:00

Київрада пропонує включити мікрорайони до територіального устрою столиці

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення звернутися до ВРУ з пропозицією включити до адміністративно-територіального устрою столиці нову одиницю - мікрорайони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба Київради.

Читайте також: "На деяких вулицях Києва дозволили швидкість руху до 80 км/год".

На думку автора проекту рішення, депутата Київради Вадима Сторожука, мікрорайони де-факто існують у межах кожного району. Вони склалися історично і, крім географії, у їхніх мешканців чітко виражені спільні потреби - транспортне сполучення, ремонти житлового фонду, благоустрій прибудинкових територій, парків і скверів.

"Мікрорайони можуть бути частиною територіального устрою Києва, але не обов’язково з адміністративним навантаженням. Ситуативно громади столичних мікрорайонів активні вже зараз і мають власні інструменти впливу, наприклад, визначають пріоритетну проблему і об’єднуються довкола петиції чи громадського проекту. Тобто у мікрорайоні з’являється ініціативна група, яка пропонує вирішення локальної проблеми, координує однодумців і доносить своє рішення до органу місцевого самоврядування", - розповів пан Сторожук.

За відповідне звернення до парламенту проголосували 77 депутатів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати