05 лютого 2020, 18:30

Кандидати в усиновлювачі пройдуть новий курс навчання

Прес-служба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики зробило прозорішою процедуру національного усиновлення в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд призначив першого заступника Міністра соцполітики".

Про це заявив радник Міністра соціальної політики Леонід Лебедєв, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

"Мінсоцполітики зробило процедуру національного усиновлення в Україні прозорішою за рахунок нововведень, а саме завдяки новій програмі навчання кандидатів в усиновлювачі, запровадженню довідки про вжиття вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сім’ю громадян України та проходження курсу підготовки з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", - розповів радник Міністра.

За словами Леоніда Лебедєва, проходження усіма кандидатами в усиновлювачі обов’язкового курсу навчання є дуже важливим етапом, оскільки виховання дитини, яка зазнала психологічної травми від втрати біологічних батьків, має свої особливості, всі потенційні прийомні батьки, батьки-вихователі та опікуни вже давно проходять таке навчання. Відтепер це стосуватиметься і усиновлювачів.

"Після проходження обов’язкового і безкоштовного курсу навчання всім батькам видається довідка, яка засвідчує проходження цього курсу й їхню готовність стати усиновлювачами, в ній вказується кількість дітей, їх стать та вік, рекомендації щодо можливості усиновлення. Тобто ця довідка є остаточним документом в пакеті, який подається всіма заявниками до суду - інстанції, яка приймає остаточне рішення щодо усиновлення", - зауважив радник Міністра.

Як зазначається, впродовж 2019 р. було усиновлено 1419 дітей, що на 61 дитину більше за попередній рік, а також зафіксовано 36 випадків скасування усиновлення.

Нагадаємо, Мінсоцполітики вдосконалить діяльність служб у справах дітей.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати