23 вересня 2020, 17:38

Кабмін врегулював порядок самопредставництва АРМА в судах

Прес-служба КМУ

Кабінет Міністрів України забезпечив взаємоузгодження норм окремих урядових актів, які регулюють діяльність АРМА, шляхом прийняття постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На кордоні України з'являться 4 міжрегіональні підрозділи Держпродспоживслужби"

Про це повідомляє прес-служба КМУ.

До ухвалення постанови Агентство не могло діяти в порядку самопредставництва в судах без додаткового уповноваження, оскільки ні у спеціальному законі про АРМА, ні в затвердженому Урядом положенні про АРМА не було норми, яка б чітко визначала право посадових осіб Агентства представляти інтереси органу.

Завдяки внесеним змінам представництво інтересів АРМА в судах різних інстанцій може здійснюватись без окремого доручення Голова АРМА, або керівника відповідного теруправління АРМА.

Крім того, ухваленим документом було врегульовано питання, на підставі якого акту особи можуть набувати право власності на реалізовані АРМА арештовані активи.

Кабінет Міністрів вніс зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах, якими передбачено посвідчення переходу права власності до переможця торгів на підставі акту про реалізацію активів на електронних торгах. Відтепер нову підставу внесено також до Порядку державної реєстрації транспортних засобів, що дозволить безперешкодно реєструвати право власності на законно придбаний арештований транспорт.

Нагадаємо, Уряд продовжив строк подання документів на отримання держпідтримки в галузі садівництва і тваринництва.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати