08 квітня 2020, 18:30

Кабмін усунув обмеження в проведенні конкурсу до Громадської ради НАЗК

Прес-служба НАЗК

На засіданні Уряду ухвалено зміни до постанови Кабінету Міністрів № 952, які усувають обмеження у проведенні конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК). 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: ""Онлайн будинок юстиції" запустив демоверсію онлайн-реєстрації ТОВ".

Про це повідомила прес-служба НАЗК.

Зазначається, що відтепер у конкурсі до Громадської ради при НАЗК можуть взяти участь особи, які входять до складу громадських рад, рад громадського контролю при правоохоронних органах та до складу Громадської ради доброчесності. Також завдяки змінам до постанови буде спрощено процедуру подання документів та забезпечено прозорість допуску громадських об’єднань та кандидатів до участі в конкурсі.

"Формування професійної Громадської ради при НАЗК – одна з важливих передумов для ефективної реалізації антикорупційної політики в Україні, – зазначив Олександр Новіков. – Саме тому ми ініціювали усунення надмірних обмежень та забезпечили всі умови для того, аби конкурс відбувся прозоро та відкрито".

У НАЗК додали, що про умови та строки проведення конкурсу з формування складу Громадської ради при НАЗК буде оголошено на офіційному сайті та телеграм-каналі НАЗК.

Нагадаємо, НАЗК та СБУ забезпечують прозорість декларування високопосадовців спецслужби.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати