18 березня 2015, 18:29

Кабмін скасував перереєстрацію ліків - Квіташвілі

Інтерфакс-Україна

Кабінет міністрів скасував перереєстрацію ліків. Про це повідомив журналістам після засідання уряду міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі в середу, передає "Інтерфакс-Україна".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Раніше про необхідність скасування перереєстрації ліків заявляли вітчизняні фармвиробники, висловлюючи занепокоєння "поверненням непрозорості при реєстрації лікарських засобів".

Як повідомлялося, представники фарміндустрії, зокрема, відзначали незрозумілий статус презентованої наприкінці 2014 року Національної стратегії реформування охорони здоров'я, до якої вони також подали свої пропозиції.

Крім того, фармасоціації занепокоєні законопроектом, що передбачає передання функцій держреєстрації ліків від МОЗ до Держлікслужби, їх також непокоїть непрозорість призначень керівників у системі охорони здоров'я. Вони попросили провести відкритий конкурс на посаду голови Держлікслужби.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати