09 вересня 2020, 14:27

Кабмін схвалив проект Угоди з Іспанією про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах

Прес-служба Мінфіну

Сьогодні, 09 вересня, на засіданні Кабінету Міністрів України схвалено проект Угоди між Україною і Королівством Іспанія про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах, а також проект розпорядження Президента України про уповноваження Міністра фінансів України Сергія Марченка на підписання цієї Угоди.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінфін запроваджує механізм превентивної верифікації державних виплат".

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Зазначається, що окументи розроблені Мінфіном і Держмитслужбою з метою започаткування митного співробітництва між Україною та Іспанією для виявлення і припинення митних правопорушень, а також створення безпечних умов для міжнародної торгівлі.

Так, у проекті Угоди визначено механізм обміну інформацією для надання митними органами України та Іспанії взаємної допомоги.

Зокрема передбачається обмін інформацією щодо правильного застосування митного законодавства та суттєвих змін у ньому, правильного нарахування мита, у тому числі визначення митної вартості, класифікації та країни походження товарів, а також стосовно попередження, розслідування та протидії порушенням.

Текст проекту Угоди та можливість підписання попередньо узгоджено з іспанською стороною.

Нагадаємо, Рада з фінансової стабільності схвалила механізм реструктуризації боргів ФГВФО.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати