23 грудня 2020, 11:51

Із початку року в Києві зафіксовано понад 22 тисячі звернень щодо домашнього насильства

Прес-служба КМДА

Із початку цього року до поліції та Київського міського центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству надійшло 22 688 звернень щодо домашнього насильства. Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє прес-служба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Жертви домашнього насильства не повідомляють про злочини, побоюючись передачі даних у МВС, - британське розслідування"

За її словами, рік тому місто розпочало активну роботу з протидії та запобігання насильству. За цей час створено «Телефон довіри» та відкрито дві кімнати кризового реагування, постійно проводяться інформаційні кампанії, що сприяє руйнуванню стереотипів про домашнє насильство.

«Якщо порівнювати статистику з минулим роком, то кількість звернень зросла втричі. Це означає, що про насильство вже не бояться говорити, оскільки вже створено механізми захисту від кривдника. Велику роль грає і психологічна підтримка наших спеціалістів у Центрі гендерної рівності. За рік на «Телефон довіри» звернулося 4105 людей. Із них – 492 чоловіків. Також до психологів на очних консультаціях звернулося 730 осіб. Чоловіків із них – 147. Тобто від домашнього насильства страждають не тільки жінки, а й чоловіки та діти», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що «кризовими кімнатами» скористалися 70 осіб, із яких 40 – жінки і 30 – діти. Зокрема, кімнатою на лівому березі Києва, яку було відкрито близько місяця тому, скористалися 14 осіб, із яких 8 – жінки.

Нагадаємо, депутат Великобританії закликає заборонити анонімність у соціальних мережах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати