14 лютого 2022, 12:20

Ірина Садовська приєднується до складу радників ARZINGER

ARZINGER

З 14 лютого 2022 р. Ірина Садовська приєдналася до команди ARZINGER у якості радника практики вирішення комерційних спорів.        


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Arzinger успішно захистила інтереси ТОВ "РУСТ Україна" у трудовому спорі із колишнім працівником"

Ірина - адвокат із понад 15-річним стажем, окрім цього, активно займається громадською діяльністю. Професійну кар’єру розпочинала з посади юрисконсульта, потім очолювала одне з комерційних підприємств, працювала в органах державного земельного кадастру та в місцевих органах виконавчої влади. У 2018-2019 рр. обіймала посаду заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації, де була залучена до впровадження проєкту Е-малятко, передачі функцій ДРАЦС органам місцевого самоврядування, а також розробки багатьох нормативних актів та законопроєктів.         

Ірина Садовська спеціалізується на представництві інтересів клієнтів у судових справах у сфері девелопменту, земельних та аграрних відносин, щодо корпоративних прав та нерухомого майна, а також у спорах з органами державної влади та місцевого самоврядування.      

"Я рада продовжувати свій професійний шлях у команді ARZINGER. Мені близькі цінності, яким слідує ця компанія, і я переконана, що мій досвід та профільна експертиза зможуть посилити практику вирішення спорів", - коментує Ірина Садовська.      

Ірина є кандидатом юридичних наук і захистила дисертаційне дослідження на тему «Оподаткування адвокатської діяльності».    

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати