04 лютого 2022, 14:17

Arzinger успішно захистила інтереси ТОВ "РУСТ Україна" у трудовому спорі із колишнім працівником

Arzinger

Команда Arzinger успішно захистила інтереси ТОВ "РУСТ Україна" у трудовому спорі із колишнім працівником. Справа стосувалася позову про стягнення додаткової заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку. Суд апеляційної інстанції остаточно підтвердив правильність дій і рішень роботодавця при звільненні цього працівника.    


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Наталія Горбаль приєднується до складу партнерів ARZINGER і очолює практику приватних клієнтів та сімейного права"

Варто зазначити, що справу ускладнювали такі фактори:

1) кваліфікованість працівника та його обізнаність у сфері права (працівник - колишній начальник юридичного відділу);

2) численні скарги працівника, одна із яких призвела до позапланової перевірки Держпраці;  

3) спроби працівника винести спір у публічну площину, із власним суб'єктивним баченням спору.  

Юристи практик вирішення спорів та трудового права Arzinger розробили комплексну стратегію захисту клієнта (включаючи реагування на скарги), представили його інтереси під час судових розглядів, підготували необхідні процесуальні документи та надали консультації з питань застосування норм права України та реагування на необґрунтовані закиди у публічній площині.   

Над проєктом працювали старший юрист Євген Дядюк, юрист Ксенія Лотош, під керівництвом радника Aлесі Павлинської та загальним керівництвом партнера практики вирішення спорів Сергія Шкляра.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати