01 жовтня 2020, 17:21

Інтернет-форми заповіту стануть обов’язковими для британських адвокатів

Британські адвокати з наступного місяця будуть змушені подавати заяви про заповіт через інтернет згідно з законом, прийнятим у парламенті. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британські юристи-криміналісти голосують проти продовження робочого часу"

Прийнятий законодавчий акт зобов'язує юристів використовувати інтернет у більшості випадків для оформлення заповіту. Для більш складних справ, що стосуються, наприклад, кількох заявників, усе ще дозволятимуться паперові форми для забезпечення належного проведення перевірок.

За даними Міністерства юстиції, реформи повинні забезпечити створення близько 3/4 користувацьких інтернет-програм. За останніми урядовими даними, зараз лише третина заяв про заповіт надходить у цифровій формі.

Такий нормативно-правовий акт був прийнятий на підставі обговорення, що завершилося 10 вересня. У відповідь на обговорення юридична спільнота розробників заявила, що погоджується надати допомогу у користуванні платформами для подання заповітів.

«Якщо практикуючі юристи хочуть мати впевненість у тому, що онлайн-системи працюють, вони можуть пройти повне навчання і тестування перед тим, як отримати дозвіл на їх використання. Рівень обслуговування не буде знижуватися, і ці зміни не призведуть до надмірного зростання судових зборів», — запевнила юридична спільнота.

Представник Міністерства юстиції заявив: «Наші ефективні онлайн-служби заповідання є простішими, швидшими та надійнішими та зменшують стрес на сім'ї». За його словами, програма реформи заповіту дозволить заощадити 20 млн фунтів стерлінгів протягом 10 років.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати