29 вересня 2020, 18:24

Британські юристи-криміналісти голосують проти продовження робочого часу

The Law Society Gazette

Жінки-юристки підкреслили руйнівний вплив, який матиме продовження робочого часу на їхнє здоров'я, баланс роботи та життя і кар'єру загалом.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Працівники vs компанії в умовах пандемії".

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Минулого тижня Служба судів і трибуналів Її Величності повідомила, що запроваджує вечірні судові засідання в робочі дні та в суботу. У зв’язку з цим у Великобританії було проведене опитування "Жінки в кримінальному праві".

Близько 500 адвокатів відповіли на опитування щодо впливу продовженого робочого часу, яке запроваджує Служба судів і трибуналів Її Величності для послаблення тиску на систему правосуддя, спричиненого Covid-19.

З 311 респондентів, які висловили свою думку щодо продовженого робочого часу, 88% заявили, що вони проти цього; 3,9% були за. Майже три чверті респондентів були жінками.

Найбільшими причинами протидії продовженню робочого часу є догляд за дітьми, а також вплив на баланс між роботою та життям.

Один з респондентів зазначив: "Мені доведеться працювати сім днів на тиждень ще частіше, щоб просто не відставати від навантажень та вимог до адвоката. Навряд чи є зайві години на день для підготовки роботи, яку ми вже маємо, не кажучи вже про додаткові години".

Лише 12 респондентів заявили, що підтримують продовження робочого часу - п’ятеро заявили, що таким чином зможуть відновити заробіток; троє сказали, що ці години їм більше підходять.

Десятки респондентів заявили, що у вихідні дні вони повинні були бути присутніми в іншому суді за тих обставин, коли їм не довелося б цього робити до карантину. Багато хто повідомляв, що їм доводилося залишатися у суді після 18:00 та впорядковувати своє особисте життя в останню хвилину.

З огляду на це, Служба судів і трибуналів Її Величності заявила, що юридичні фахівці зможуть вимагати перенесення зазначеної дати слухання, якщо є практичні проблеми щодо догляду за дітьми, проте рекомендують учасникам справ для швидшого вирішення їхніх питань звертатися до адвокатів, що мають змогу працювати у зазначені години.

Нагадаємо, РАУ створить робочу групу щодо обліку адвокатів у податковій службі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати