30 вересня 2022, 19:04

INTEGRITES захистила інтереси шведської групи Epiroc у спеціальному розслідуванні

INTEGRITES

INTEGRITES успішно захистила інтереси групи компаній Epiroc (Швеція), одного з провідних світових виробників обладнання для буріння скельних порід, у спеціальному розслідуванні щодо імпорту в Україну тришарошкових бурових доліт незалежно від країни походження та експорту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Команді практики міжнародної торгівлі вдалося досягти припинення розслідування, ініціатором якого виступив український виробник тришарошкових доліт, ТОВ «Універсальна бурильна техніка», без застосування до клієнта спеціальних заходів.

Стратегія практики, що супроводжувала Epiroc упродовж усіх етапів розслідування, складалася з елементів правового та економічного захисту. Після завершення розслідування без застосування спеціальних заходів група Epiroc зможе зберегти обсяги постачання продукції в Україну, ринкову частку в регіоні та Україні, а також кваліфіковані кадри.

Крім того, результат розслідування на користь Epiroc позитивно вплине на міжнародні економічні інтереси України, у першу чергу на торгівлю з ЄС: збереже доступ споживачів до імпортної продукції та сприятиме розвитку ринкової конкуренції, адже загрозу повної монополізації ринку та необґрунтованого підвищення цін заявником відтепер усунуто.

Команда юристів INTEGRITES, що працювала над проєктом, складалася з керівника практики міжнародної торгівлі Сергія Лахна, радника з торгових розслідувань Євгена Іванця, молодшого юриста Івана Єфіменка та аналітичного департаменту фірми.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати