26 березня 2025, 18:43

«Ілляшев та Партнери» ініціювали перегляд антидемпінгових заходів щодо білоруського газобетону

«Ілляшев та Партнери»

Команда практики міжнародної торгівлі юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко ініціювала перегляд Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі (МКМТ) антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну газобетонних блоків походженням із республіки білорусь.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону.

У зв’язку із завершенням 26 березня 2025 року терміну дії антидемпінгових заходів команда ЮФ «Ілляшев та Партнери» від імені національних товаровиробників подала заяву про перегляд для підтримки справедливої конкуренції на українському ринку.

Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» зібрала та надала Комісії достатньо доказів для порушення перегляду МКМТ антидемпінгових заходів щодо білоруських виробників. Відтак дію антидемпінгових заходів, застосованих рішенням МКМТ від 21.02.2020 р. № АД-437/2020/4411-03, щодо імпорту в Україну газобетонних блоків з білорусі продовжено до прийняття Комісією відповідного рішення за результатами їх перегляду.

Нагадаємо, що у 2020 році команда практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» відстояла інтереси українських виробників-членів Всеукраїнської асоціації виробників автоклавного газобетону і домоглася вкрай рідкісного результату – застосування Комісією остаточного антидемпінгового мита на рівні 34,19% щодо імпорту в Україну газобетонних блоків з білорусі за результатами розслідування, яке тривало 10 місяців і завершилось достроково. Мита було встановлено строком на п’ять років.

«Ілляшев та Партнери» також захистили інтереси національних виробників автоклавного газобетону в судах першої та апеляційної інстанцій за позовами білоруських виробників, довівши необхідність відновлення справедливої конкуренції на ринку через збільшення частки білоруського демпінгового імпорту в Україну.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати