29 травня 2023, 14:56

IBA ухвалила резолюцію із закликом про створення спецтрибуналу

Пресслужба Офісу Генпрокурора

Міжнародна асоціація правників - IBA ухвалила резолюцію із закликом до країн-членів ООН підтримати створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Третина опитаних представників української бізнес-аудиторії планують повернутися з міграції впродовж року"

Про це повідомляє пресслужба ОГП.

Генеральний прокурор Андрій Костін подякував за цей рішучий крок президентці IBA Альмудені Арпон де Мендивіль-і-Алдама та виконавчому директору Марку Еллісу.

"Кремлівський режим є символом насильства, ненависті та тероризму. Ми не маємо права миритися з тим божевіллям, яке він коїть, повністю зневажаючи міжнародне право, норми та цінності. З десятками тисяч жорстоких злочинів, що заподіяли біль і страждання мільйонам людей.

Правосуддя не повинне обмежуватися лише покаранням рядових виконавців. Перед судом мають постати їх керманичі, які використали свою владу, щоб розкрутити цей маховик зла. Спеціальний трибунал щодо злочину агресії є найкращим можливим інструментом покласти край безкарності верхівки цього злочинного режиму", - наголосив під час свого виступу на засіданні асоціації Андрій Костін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати