15 квітня 2020, 16:37

Голова НАЗК презентував проект Нацдоповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики

Прес-служба НАЗК

15 квітня на засіданні Кабміну Голова НАЗК Олександр Новіков презентував проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики в 2019 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Чи повинні працівники патронатних служб подавати декларацію за 2019 рік?".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Така доповідь готується НАЗК щорічно для оцінки антикорупційних заходів в Україні, встановлення основних проблем у реалізації антикорупційної політики та надання державним органам рекомендацій щодо необхідних дій для вдосконалення антикорупційної діяльності.

"Національна доповідь, яку ми презентуємо сьогодні - це перший крок до ширшого заходу, а саме ухвалення Антикорупційної стратегії на 2020-2023 роки, що по суті є центральною рекомендацією представленого документу", - розповів Голова НАЗК.

Він додав, що розробка НАЗК та ухвалення ВРУ антикорупційної стратегії дозволить забезпечити системність антикорупційних заходів в Україні та допоможе забезпечити їх детальнішу оцінку.

У результаті КМУ схвалив проект Національної доповіді щодо реалізації засад антикорупційної політики. Після необхідних доопрацювань доповідь буде направлено до Парламенту для публікації на сайті Верховної Ради, як це передбачено Законом України "Про запобігання корупції". 

Як зазначається, цього року доповідь вперше орієнтована не на збір актуальної статистики за попередній рік, а на представлення змістовної інформації про проблеми та перспективи державної антикорупційної політики України.

Нагадаємо, в Україні спрощено механізм експорту товарів військового призначення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати