11 серпня 2020, 10:07

FASB опублікувала оновлені стандарти бухобліку

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Рада зі стандартів фінансового обліку (Financial Accounting Standards Board, FASB) опублікувала оновлені стандарти бухгалтерського обліку з метою покращення фінансової звітності, пов’язаної з обліком інструментів, що конвертуються, та договорами власного капіталу суб’єкта господарювання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АССА, Світовий банк та IFAC надали рекомендації щодо роботи з фінзвітністю держпідприємств".

Про це повідомляють у ПАБУ.

Зазначається, що оновлені стандарти спрощують облік інструментів, що конвертуються, через скасування застосування основних моделей відокремлення, які передбачені чинними Загальноприйнятими принципами бухгалтерського обліку (Generally Accepted Accounting Principles, GAAP). Це означає, що більш конвертовані боргові інструменти будуть відображатись як єдиний інструмент пасиву, а більш конвертовані привілейовані акції – як єдиний інструмент власного капіталу без окремого обліку змін.

Зокрема, стандарти скасовують певні умови розрахунків, що необхідні для того, аби договори про участь у власному капіталі підпадали під виключення зі сфери застосування похідних фінансових інструментів, у результаті чого їх більша кількість буде відповідати вимогам. Вони також спрощують обчислення нерозподіленого прибутку на акцію в певних областях.

Заступник голови FASB Джеймс Крокер (James Kroeker) заявив: "Оновлення стандартів обліку – важливий крок у спрощенні складної справи управління обліком, яка часто є причиною неточностей у фінансовій звітності. Ми очікуємо, що це покращить порівнянність інформації для користувачів фінансової звітності та зменшить витрати і складність підготовки аудиторів".

Нагадаємо, Уряд знизив розмір внеску, який аудиторські фірми мусять сплачувати ОСНАД.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати