09 червня 2023, 16:49

ФДМУ планує в червні 38 приватизаційних аукціонів із сумарною стартовою ціною 165 млн грн

ФДМУ

У червні Фонд держмайна шукає інвесторів для 38 об’єктів малої приватизації – саме стільки ФДМУ запланував провести приватизаційних аукціонів в перший місяць літа. Сумарна стартова ціна (балансова вартість) цих об’єктів – 164,6 млн грн, повідомили в ФДМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ: Місцеві органи влади погодилися взяти в управління від фонду приблизно 10% бомбосховищ".

Зокрема, ФДМУ шукає приватних інвесторів для Білгород-Дністровського порту, Вінницької картографічної фабрики, комплексу нежитлових будівель у відомому житловому районі поблизу Києва (с. Святопетрівське), цеху по переробці деревини в Волинській області, будівлі дільниць ветмедицини в Рівненській області тощо. З повним переліком об’єктів можна ознайомитись на сайті privatization.gov.ua. 

У ФДМУ зазначили, що Білгород-Дністровський порт має найвищу стартову ціну – 92,5 млн грн. Найменшу (654 грн) – ветеринарна дільниця в селі Поляни Рівненської області загальною площею 129,8 кв. м.

Як повідомляється, під час аукціонів в залежності від кількості учасників та їхньої активності переможна ціна кожного лоту може зрости в рази. З моменту відновлення малої приватизації середня переможна ціна збільшилася щодо стартової майже втричі. Завдяки цьому ФДМУ вдалося залучити до державного бюджету понад 2,6 млрд грн інвестицій. 

Водночас за перші три робочі дні червня вже відбулось 10 аукціонів на суму 7,8 млн грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати