04 грудня 2023, 15:31

Фальсифікат під виглядом відомих брендів: БЕБ скерувало до суду справу про незаконне виготовлення алкоголю

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області скерували до суду обвинувальний акт відносно жителя Київщини за незаконне виготовлення та збут підакцизної продукції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Вимагали кошти за відкуп від мобілізації: на Одещині двом громадянам повідомили про підозру"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідством встановлено, що мешканець Київської області організував незаконне виготовлення алкогольних напоїв та інших спиртовмісних продуктів.

Він закуповував сировину та використовував спеціальне обладнання, аби забезпечити повний цикл виробництва на території приватного будинку.

Підроблену продукцію розливали в тетрапаки та пластикову тару під виглядом відомих брендів та продавали великими партіями довіреним клієнтам.

Співробітники БЕБ вилучили майже 12 тис. літрів фальсифікованого алкоголю. Також вилучено обладнання, тару, добавки, ароматизатори тощо. Крім того, під час обшуків було виявлено та вилучено 6,4 тис. цигарок без марок акцизного податку. Орієнтовна сума вилученої з незаконного обігу продукції та майна – 2,5 млн грн.

Наразі фігуранту кримінального провадження повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), обвинувальний акт скеровано до суду.

Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Київської обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати