06 липня 2020, 11:04

Європейська комісія подала на Польщу і Чехію в Суд ЄС

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

У четвер, 2 липня, Європейська комісія передала Польщу та Чеську Республіку до Суду ЄС. Мова йде про порушення правил ЄС щодо професійної кваліфікації. Брюссель вважає, що польські і чеські національні закони порушують законодавство ЄС, що стосується тимчасового надання послуг і конкретних вимог для певних медичних професій. Це директива ЄС 2013/55 про так звані «регульовані професії», такі як медсестри, лікарі, фармацевти і архітектори.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Директива сприяє автоматичному визнанню професійних кваліфікацій у країнах ЄС, полегшуючи професіоналам надання послуг по всій Європі та забезпечуючи при цьому більш високий рівень захисту споживачів.

Також директива встановлює правила тимчасової мобільності, ведення бізнесу в іншій країні ЄС, різні схеми визнання кваліфікацій і перевірки мовних навичок і професійних звань. Винятком є ​​професії, регульовані спеціальними директивами ЄС, такими як аудитори, страхові брокери, авіадиспетчери, юристи і торгові представники.

Джерела

Free movement of services: Commission takes further action to ensure a well-functioning Single Market for professionals

Komisja Europejska pozywa Polskę do TSUE

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати