16 квітня 2024, 10:13

Єврокомісія схвалила план України, що відкриває шлях до залучення коштів у межах Ukraine Facility

Пресслужба Мінфіну

15 квітня 2024 року Європейська Комісія схвалила план України в межах інструменту ЄС Ukraine Facility на 2024-2027 роки. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Майже 7000 підприємців отримали доступні кредити на 27 млрд грн від початку 2024 року".

У міністерстві пояснили, що це важливий крок, що відкриває шлях до регулярної та прогнозованої підтримки України від ЄС. Загальний обсяг коштів, передбачений Ukraine Facility, – 50 млрд євро. З них на бюджетну підтримку буде спрямовано 38,27 млрд євро, інвестиційний фонд – 6,97 млрд євро, на технічну та адміністративну підтримку – 4,76 млрд євро.

"Фінансування від ЄС допоможе Україні забезпечувати нагальні бюджетні потреби у соціальній сфері, а також реалізацію відновлення та реконструкції. Співпраця з європейськими інституціями відіграє надзвичайно важливу роль як у забезпеченні макрофінансової стабільності, так і виступає фундаментом для подальшого економічного зростання. А впровадження структурних реформ у межах програм розвитку наближає Україну до інтеграції в ЄС", – зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Після позитивної оцінки Єврокомісії рішення щодо остаточного затвердження Плану України має ухвалити Рада ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати