13 лютого 2020, 16:10

ETERNA LAW виступила юридичним консультантом у рамках укладення угод про співробітництво між Deutsche Bahn AG і "Укрзалізницею"

ETERNA LAW

ETERNA LAW виступила юридичним консультантом робочої групи в рамках укладення угод про стратегічне співробітництво між Deutsche Bahn AG і АТ "Українська залізниця" (УЗ).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ETERNA LAW стала юридичним радником британської компанії SPACEBIT".

Уклавши відповідні угоди 22 січня і 5 лютого 2020 р., Міністерством інфраструктури України і сторонами був зроблений перший крок на шляху до реалізації цілого ряду заходів, кінцевою метою яких є підвищення ефективності управління УЗ і, як наслідок, якості наданих нею послуг.

Юристи ETERNA LAW під керівництвом керуючого партнера Андрія Астапова і партнера Максима Услистого забезпечили комплексне представництво інтересів української сторони, у т.ч. у рамках переговорного процесу, включаючи розробку договірної основи співробітництва та правову експертизу проектів супровідних документів.

Планується, що подальша співпраця буде стосуватися питань операційної діяльності УЗ (включаючи загальне підвищення ефективності, збільшення пропускної спроможності шляхів, зниження витрат), ефективного вирішення існуючих проблем рухомого складу, реалізації нових продуктів УЗ, а також поліпшення чинного профільного законодавства і реалізації інших супутніх цілей співробітництва.

Узгодивши конкретний порядок подальших дій в Меморандумі, підписаному Deutsche Bahn AG і УЗ 5 лютого, сторони почали підготовку до першого (підготовчого) етапу співпраці, в рамках якого буде прийнято остаточне рішення про впровадження співробітництва та його операційному формату.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати