ETERNA LAW в колаборації з низкою провідних юридичних фірм із Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Кіпру, Румунії, Австрії, Туреччини відкриває програму юридичної допомоги при вимушеній релокації бізнесу та фізичних осіб у ці країни.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Послуги включатимуть:
- Інкорпорацію (створення компанії);
- Податкове планування (податки, дивіденди, обов’язкові платежі);
- Консультування щодо відкриття рахунків та банківських скриньок;
- Консультування щодо підтвердження походження коштів;
- Трудові та імміграційні питання;
- Дозвільна документація (ліцензії, дозволи на працю та постійне перебування тощо)
- Орендні правовідносини (офіс, коворкінг, житло);
- Імпортно-експортні операції, сертифікація товарів;
- Гранти ЄС щодо розвитку бізнесу.
Послуги для фізичних осіб надаються pro bono (безкоштовно), в той час як послуги для юридичних осіб надаються на комерційній основі.
Просимо звертатися з запитами до партнера ETERNA LAW Оксани Кнейчук: kneychuk@eterna.law.
Партнер ETERNA LAW Оксана Кнейчук коментує: «Починаючи з перших днів російського вторгнення ми надаємо допомогу українським жінкам та дітям, які в мить стали біженцями – разом із нашими міжнародними партнерськими фірмами ми допомагали з тимчасовим розміщенням та надавали іншу підтримку в країнах ЄС (Угорщина, Польща, Румунія). І для нас було очевидно, що з огляду на те, що ми всі як нація звикли піклуватися про себе самі, після того, як мине перший шок, кожен матиме вирішувати, що робити далі. Люди в усьому світі зараз дуже допомагають українцям, але важливо допомогти у подальшому житті, тому ми зараз об’єднуємо наші зусилля з нашими європейськими колегами».
Керуючий партнер ETERNA LAW Андрій Астапов коментує: «Минуло більше двох тижнів, як у самому центрі Європи на очах усього світу розгорнулася кривава трагедія. Ми підтримуємо українську армію і віримо, що наша країна зупинить вторгнення і виграє цю війну. Але ми усвідомлюємо, що українці, які покинули країну, потребують підтримки, яку українська влада зараз не може надати. Тому ми вирішили розпочати переговори з провідними європейськими юридичними фірмами в країнах, які приймають більшість українських біженців. Хочу наголосити, що наша спільна юридична допомога буде надаватися на безоплатній основі тим особам, які не можуть собі цього дозволити. Це найменше, що ми можемо зробити в тих обставинах, в які ми потрапили».