23 липня 2019, 13:40

ЄСПЛ оцінив моральну шкоду від втрати долини у Венеційській лагуні у €5 тисяч

"ECHR: Ukrainian Aspect"

У липні 1972 року компанія Zappa S.A.S. стала власником однієї з багаьох "рибальських долин", розташованих в лагуні в провінції Венеція (Італія), відомої як Valle Zappa.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кастрація в обмін на волю: можливість звільнення педофіла має оцінити медичний експерт, - ЄСПЛ".

Так, басейни, які складаються з невеликих островів і водного простору, відокремлених від моря греблями, були передані рибному промислу. У 1989, 1991 і 1994 рр. компанії, які діяли в цих рибальських басейнах, отримали вказівки місцевих фінансових органів влади звільнити водний простір на підставі того, що він був державною власністю.

Посилаючись на ст. 1 Протоколу №1 (захист власності) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, компанія Zappa S.A.S. поскаржилася до ЄСПЛ на те, що вона втратила право на свою власність.

У результаті суд у Страсбурзі констатував порушення конвенційних гарантій та присудив 5 тис. євро компенсації завданої моральної шкоди.

З текстом прес-релізу рішення ЄСПЛ у справі "Zappa S.A.S. проти Італії" (заява №43842/11) у перекладі президента Спілки адвокатів України Олександра Дроздова та директора АБ "Дроздова та партнери" Олени Дроздової можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, перекладач, що видавав себе за адвоката, затягнув процес та виграв справу у ЄСПЛ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати