26 грудня 2023, 12:08

єОселя: Вже понад 6000 українських родин отримали кредити на придбання житла

Пресслужба Мінекономіки

Всього 6073 родини отримали кредити за програмою єОселя на загальну суму понад 9 млрд грн. Про це зазначила заступниця міністра економіки України Надія Бігун, повідомила пресслужба Мінекономіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За час воєнного стану в межах "Доступних кредитів 5-7-9%" видано близько 43,5 тисяч пільгових кредитів".

"Завдяки програмі доступного кредитування єОселя ще більше українських родин змогли покращити житлові умови. На сьогодні іпотечні угоди оформлено вже більш ніж на 9 млрд грн. Зокрема, за минулий тиждень видано 262 кредити на суму 422,1 млн грн", зазначила Надія Бігун.

Так, за минулий тиждень кредити під 3% отримали:

  • 136 військовослужбовців та силовиків;
  • 25 педагогів;
  • 20 медиків;
  • 5 науковців.

Крім цього, кредити під 7% отримали:

  • 73 українці без власного житла;
  • 2 ВПО;
  • 1 ветеран.

Найбільше іпотечних кредитів взяли мешканці: міста Києва – 65, Київської – 52, Львівської – 15, Вінницької та Хмельницької – по 13, Рівненської, Одеської та Волинської областей – по 10.

Як зазначається, найчастіше кредити брали для придбання житла на вторинному ринку (204 кредити) та у забудовника (50 кредитів). Також 8 українців взяли кредити на купівлю житла в обʼєктах що зводяться.

У міністерстві нагадали, що скористатись програмою доступного кредитування сьогодні можуть як представники окремих професій, так і громадяни, які не мають у власності житла або хочуть покращити його умови. Для військовослужбовців ЗСУ за контрактом, вчителів, медиків та науковців пільгова ставка складає 3% річних. Для інших категорій – учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян – ставка іпотеки становить 7%.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати