20 серпня 2020, 11:46

Економіка Великобританії перебуває у стані рецесії, - директор з питань комунікацій CABA

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Джоді Гілл (Jodie Gill), директор з питань взаємодії та комунікацій CABA - благодійної організації, що підтримує добробут дипломованих бухгалтерів та їхніх сімей, - прокоментував економічний спад Великобританії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Особливості управління проектами в аудиторських фірмах".

Про це зазначають у ПАБУ.

"Уряд Великобританії офіційно заявив про те, що економіка країни перебуває у стані рецесії вперше за 11 років. Сотні тисяч людей залишилися без роботи. На жаль, ми очікуємо, що впродовж наступних декількох місяців практично всі галузі будуть змушені скорочувати чисельність працівників. Втрата роботи під час рецесії - одна з найбільш стресових подій. Люди, які перебувають у скрутному фінансовому становищі, можуть мати проблеми з психічним здоров’ям, як, наприклад, панічні атаки, безсоння, слабкість та розрив стосунків. З бухгалтерами ситуація може бути ще гіршою. Однак важливо пам’ятати, що ніхто не застрахований від фінансових труднощів. Будь-який фахівець, незалежно від рівня професійності, може бути звільненим або ж втратити важливих клієнтів.

Ми завжди готові надати підтримку всім, хто був звільнений або скорочений чи просто переживає фінансові труднощі через пандемію. З моменту початку карантину ми надавали дипломованим бухгалтерам ICAEW, студентам АСА та їхнім родинам низку послуг, включаючи фінансову допомогу, управління боргами та підтримку психічного здоров’я, а також доступ до величезної колекції онлайн-посібників із самодопомоги", - розповів пан Гілл.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати