06 вересня 2023, 12:07

ЄБРР спрямує 182 млн євро на капітальний ремонт дороги в Україні: деталі

Пресслужба Мінфіну

Міністр фінансів України Сергій Марченко підписав Угоду про внесення змін та викладення в новій редакції кредитної угоди від 18 грудня 2020 року "Розвиток транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)" між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це повідомила пресслужба Мінфіну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як громади управлятимуть відходами: Уряд затвердив порядок складання місцевих планів".

Метою внесення змін до Угоди з ЄБРР є покращення пропускної спроможності наявних транспортних зв’язків, а також поліпшення транспортної доступності в регіоні та зменшення логістичних витрат у перевезеннях Україна – ЄС. 

"Зміни дозволяють спрямувати частину наявного суверенного кредиту ЄБРР в обсязі 182 млн євро на вдосконалення дороги М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська, що веде до кордону України з Польщею. Кредитна угода між Україною та ЄБРР від 18 грудня 2020 року передбачала надання 450 млн євро на покращення дорожньої інфраструктури та сприяння за маршрутами міжнародних транспортних коридорів шляхом будівництва обходу м. Львова та капітального ремонту ділянок міжнародної автомобільної дороги М-05 Київ – Одеса", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, покращення стану дороги та критичне підвищення безпеки дорожнього руху на цьому шляху є нагальною потребою для покращення транспортних зв’язків між Україною та ЄС.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати