21 грудня 2021, 15:43

ДСА звернулась до Мінфіну щодо розподілу понадпланових надходжень від сплати судового збору

Пресслужба ДСА

Державна судова адміністрація України звернулась з поданням до Міністерства фінансів України щодо розподілу понадпланових надходжень від сплати судового збору для їх спрямування на оплату праці працівникам апаратів судів, придбання марок, оплату комунальних послуг та задоволення інших першочергових потреб в обсязі 189 718,46 тис. грн та 173 475,6 тис. грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє пресслужба ДСА.

З огляду на численні звернення працівників апаратів судів та з метою забезпечення розподілу бюджетних коштів для виплати заробітної плати працівникам апаратів судів значна частина з вказаних коштів буде спрямована саме на задоволення оплати праці вказаної категорії працівників.

Так, понадпланові надходження від сплати судового збору пропонується спрямувати для задоволення потреби судів у видатках споживання на суму 189 718,46 тис. грн, з яких 160 188,8 тис. грн - на оплату праці працівників апаратів судів. Це дасть змогу забезпечити стимулюючі виплати в місцевих загальних судах на рівні не менше 30 % від посадового окладу, в апеляційних та місцевих спеціалізованих судах на рівні не менше 50 % від посадового окладу.

Інші кошти в межах цього звернення пропонується спрямувати на придбання поштових марок, необхідного обладнання, оплати технічного супроводу і підтримання працездатності автоматизованої системи документообігу в судах, комунальних послуг та енергоносіїв для місцевих та апеляційних судів, інші першочергові потреби.

Також Державна судова адміністрація України звернулась з поданням до Мінфіну щодо розподілу понадпланових надходжень до спеціального фонду державного бюджету від сплати судового збору, яким пропонується спрямувати відповідні кошти в сумі 173 475,6 тис. грн на задоволення потреби судів у видатках споживання, з яких:

  • 102 551,8 тис. грн на оплату праці працівників апаратів місцевих загальних судів з метою забезпечення виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань;
  • 70 923,8 тис. грн для забезпечення нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування згідно з нормативом відрахування 22 % судам, у яких недостатньо бюджетних асигнувань для здійснення відповідних видатків.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати