27 грудня 2022, 12:15

ДП "Національні інформаційні системи" поновило доступ до порталу е-сервісів

Державне підприємство "Національні інформаційні системи"

Відповідно до вимог підпункту 11 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 209 "Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану" (зі змінами, внесеними Постановою КМУ від 16 грудня 2022 року № 1422, яка набрала чинності 26 грудня 2022 року), ДП "Національні інформаційні системи" поновило доступ до порталу електронних сервісів. Про це повідомили в підприємстві.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Зупинення продажу арештованого на виконання іншого рішення суду майна, - позиція ОП КЦС ВС".

Відтепер доступ до відомостей з Єдиного державного реєстру в електронній формі шляхом безоплатного пошуку та формування витягу надається виключно за умови ідентифікації особи, яка бажає отримати такі відомості, з використанням засобів електронної ідентифікації з середнім або високим рівнем довіри (кваліфікованим або удосконаленим електронним підписом).

Водночас державним органам, органам місцевого самоврядування, посадові особи яких наразі мають безпосередній доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, необхідно звернутися до відповідної регіональної філії ДП "НАІС" для отримання доступу до порталу з можливістю формування витягів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати