23 липня 2020, 16:43

Допомога за час ізоляції від COVID-19: який розмір

Вісник ДФСУ

Понад 6 тис. застрахованих українців знаходилися на самоізоляції під медичним наглядом з початку пандемії COVID-19, з них майже 1,5 тис. - медичні працівники. Кожен із них отримав від Фонду соціального страхування України компенсацію втраченого за цей час заробітку - на сьогодні ФССУ профінансував понад 38 тис. днів ізоляції.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розірвання трудового договору: чи має право роботодавець відмовити працівникові?".

Так, станом на 21 липня Фонд направив на цю статтю видатків близько 7,3 млн грн.

Як зазначається, допомога за час ізоляції від COVID-19 фінансується ФССУ на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності - право на її отримання мають усі застраховані особи в разі контакту з інфікованим хворим, режим ізоляції встановлюється  задля протидії можливому поширенню коронавірусної хвороби.

Розмір такої допомоги від Фонду становить 50% середнього доходу працівника незалежно від тривалості стажу, починаючи з шостого дня самоізоляції (перші п’ять днів фінансуються за кошти роботодавця). Водночас для медичних працівників сума допомоги від Фонду розраховується, виходячи зі 100% середньої заробітної плати, і також не залежить від тривалості страхового стажу.

За інформацією Вісника ДФСУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати