15 лютого 2019, 12:24

До ОАСК надійшли позови щодо визнання відсутності повноважень у членів ВККС

Прес-служба ОАСК

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшли позови щодо визнання відсутності у Сергія Козьякова, Станіслава Щотки та Тетяни Весельської повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, оскільки, на думку позивача, скінчився їх 4-річний термін здійснення ними повноважень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Читайте також: ""Справа Супрун": рішення прийнято".

Так, позивач просить суд визнати відсутність повноважень члена ВККСУ у Сергія Козьякова з 24 жовтня 2018 р., Станіслава Щотки - з 5 грудня 2018 р., Тетяни Весельської - з 19 грудня 2018 р., а також зобов’язати їх утриматися від здійснення повноважень. Крім цього, позивач просить визнати з відповідних дат протиправними їх дії як членів ВККС щодо здійснення ними повноважень членів Комісії.

"Водночас серед позовних вимог зазначено - визнати протиправною з 5 грудня 2018 р. бездіяльність Голови Вищої кваліфікаційної  комісії суддів України Сергія Козьякова щодо неналежного здійснення повноважень з організації роботи та неналежного здійснення загального керівництва Комісією", - зазначають у ОАСК.

Нагадаємо, у 88-и судах розпочалося стажування майбутніх суддів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати