06 лютого 2019, 11:55

Для платників податку запроваджено новий електронний сервіс

Прес-служба ДФС України

Для платників податку запроваджено новий електронний сервіс, який надає можливість платникам податків подати запит на отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС в електронному вигляді.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

Читайте також: "Держстат запровадив новий сервіс електронного звітування".

Так, подати запит на отримання витягу про стан розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС можна через приватну частину (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів. Для цього в приватній частині Електронного кабінету платнику податків необхідно в меню "Заяви, запити для отримання інформації" обрати "Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДФС (J1300203)" (далі - Запит), підписати та надіслати.

Як зазначається, форма Запиту заповнюється автоматично відповідно до реєстраційних даних платника податків.

Водночас підтвердженням подання в ДФС Запиту є отримання платником податків Квитанції в електронному вигляді, в якій зазначено дату та номер реєстрації відповідного запиту. Витяг за результатами обробки Запиту можна переглянути у вкладці "Вхідні документи" меню "Вхідні/вихідні документи".

Нагадаємо, в Е-кабінеті для фізосіб реалізовано автозаповнення платіжних доручень для сплати податків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати