Складна епідеміологічна ситуація, яка склалась, ще раз доводить: надання державних послуг в режим онлайн - нагальне питання. І тому в Департаменті містобудування та архітектури не відстають від трендів та потреб, а працюють над диджиталізацією.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Старі квартали українських міст матимуть чіткий механізм реновації, - КМДА".
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій.
За словами посадовця в першу чергу, в Департаменті розв'язують питання з містобудівним кадастром. У ньому вже запроваджені такі функції:
- довідка про перейменування вулиць;
- витяги з кадастру, про це вже писав у минулих дописах. І це надважлива
- функція, тому що витяги потрібні заявникам для вирішення великої кількості власних містобудівних питань.
Зазначається, що далі в планах:
- можливість перевірити відповідність своїх намірів при отриманні будівельного паспорта вимогам містобудівної документації;
- внесення проєктів будівництва в базу даних містобудівного кадастру. Ця інформація зніме частину запитань, що будується в місті і які документи має забудовник;
- прийняття та реєстрація контрольно-геодезичних зйомок і топографо-геодезичних робіт. Такі документи визначають розташування інженерних комунікацій та дотримання проєктів будівництва охоронним зонам навколо комунікацій.
"Наразі працюємо над технічними завданнями для кожного напрямку, щоб максимально якісно та відповідно до закону надавати ці послуги в електронному вигляді. Сподіваюсь, що вже влітку перейдемо до дій!", - резюмував Тацій.
Нагадаємо, відтепер знайти містобуди можна за допомогою QR-коду.